US Open. Третя ракетка світу Алькарас сенсаційно залишає турнір, не взявши жодного сету в матчі другого кола проти 74-ї ракетки світу

Іспанський тенісист Карлос Алькарас несподівано програв у другому колі Відкритого чемпіонату США
US Open - Grand Slam
Нью-Йорк, США • 26 серпня - 8 вересня • хард • $30,329,000
Чинний чемпіон: Новак Джокович (Сербія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Друге коло
Карлос Алькарас (Іспанія, 3) - Ботік ван де Зандсхулп (Нідерланди) 1:6, 5:7, 4:6

Тенісисти зіграли один з одним втретє і нідерландець уперше зумів перемогти Алькараса (у попередніх двох матчах він не виграв жодного сету).

Карлос Алькарас, який цьогоріч виграв Ролан Гаррос і Вімблдон, перервав свою серію з 15 перемог поспіль у матчах на «мейджорах» і вперше з Вімблдону-2021 не зміг узяти жодного сету в повному матчі на турнірі Grand Slam (загалом для нього це третя така поразка).

Для 28-річного Ботіка ван де Зандсхулпа це 20-та перемога в матчах на турнірах Grand Slam. Він уперше з Вімблдону-2022 доходить до третього кола на «мейджорі» і вдруге в кар'єрі робить це на US Open.

Нідерландський тенісист, який посідає 74-те місце в рейтингу АТР, удруге в кар'єрі переміг суперника з топ-5 і здобув свою найрейтинговішу рейтингову перемогу в кар'єрі (раніше це була перемога в матчі проти четвертої ракетки світу Каспера Рууда на «Мастерсі» в Майамі у 2023 році).

Нагадаємо, що в травні цього року, після того як Ботік програв у першому колі Ролан Гаррос Фабіо Фоніні, нідерландські ЗМІ повідомили, що він усерйоз задумався про завершення кар'єри.

У третьому колі Відкритого чемпіонату США Ботік ван де Зандсхулп зіграє проти 25-ї ракетки світу британця Джека Дрейпера.