Світовий теніс / US Open

US Open. Димитров у п'яти сетах переміг Рубльова на шляху до свого другого чвертьфіналу на турнірі, Фрітц уперше здолав Рууда

На Відкритому чемпіонаті США відомі перші учасники 1/4 фіналу в чоловічій сітці
US Open - Grand Slam
Нью-Йорк, США • 26 серпня - 8 вересня • хард • $30,329,000
Чинний чемпіон: Новак Джокович (Сербія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Четверте коло
Григор Димитров (Болгарія, 9) - Андрій Рубльов (-, 6) 6:3, 7:6(3), 1:6, 3:6, 6:3
Тейлор Фрітц (США, 12)Каспер Рууд (Норвегія, 8) 3:6, 6:4, 6:3, 6:2

Григор Димитров зрівняв рахунок у протистоянні з Андрієм Рубльовим, здобувши четверту перемогу. Болгарський тенісист здобув свою 450-ту перемогу в рамках АТР-туру і 300-ту на харді. Димитров вдруге в кар'єрі зіграє у чвертьфіналі US Open (дійшов до півфіналу 2019 року) і проведе загалом восьмий матч в 1/4 фіналу на "мейджорі" (цього року болгарин зіграв на цій стадії на Ролан Гаррос).

Перемога над шостою ракеткою світу Рубльовим стала для Димитрова 43-ю в кар'єрі проти суперників із топ-10. На "мейджорах" болгарин виграв шостий такий поєдинок і другий у цьому сезоні.

За місце в півфіналі Димитров побореться з переможцем матчу Френсіс Тіафо (США) - Олексій Попирін (Австралія).

Тейлор Фрітц взяв реванш у Каспера Рууда за поразку на Ролан Гарросі цього року і зумів обіграти його вперше за три зустрічі. Американець вп'яте в кар'єрі зіграє у чвертьфіналі турніру Grand Slam і другий рік поспіль зробить це на домашньому "мейджорі". Цього сезону Фрітц програв на стадії 1/4 фіналу в Австралії та на Вімблдоні.

Американський тенісист 24-й раз переміг суперника з топ-10 і втретє здобув таку перемогу в матчі на турнірі Grand Slam.

За свій дебютний півфінал на "мейджорі" Тейлор Фрітц зіграє проти переможця зустрічі Брендон Накашима (США) - Олександр Зверєв (Німеччина).