Світовий теніс / WTA

Гвадалахара. Осоріо здійснила неймовірний камбек у другому колі, Гадецькі вперше вийшла до 1/4 фіналу на рівні Туру

Результати матчів середи на турнірі WTA 500 у Мексиці
Guadalajara Open Akron - WTA 500
Гвадалахара, Мексика • 9-15 вересня • хард • $922,573
Чинна чемпіонка: Марія Саккарі (Греція)

Друге коло

Каміла Осоріо (Колумбія) - Вероніка Кудерметова (-, 7) 7:6(5), 6:7(2), 7:5
Камілла Рахімова (-) - Вікторія Азаренко (-, 3) 6:2, 3:0 (відмова)
Мартіна Тревісан (Італія) - Рената Сарасуа (Мексика) 6:4, 6:4
Олівія Гадецкі (Австралія, Q) - Даніель Коллінс (США, 2) 6:3, 6:3

+

Каміла Осоріо у вирішальному сеті свого матчу поступалася з рахунком 0:5, після чого виграла сім геймів поспіль. Колумбійська тенісистка зіграє 13-й чвертьфінал у Турі та перший на турнірі WTA 500. За вихід до півфіналу Осоріо боротиметься з Каміллою Рахімовою та спробує зупинити її переможну серію після титулу WTA 125 у цьому ж місті минулого тижня.

Олівія Гадецкі (№152 WTA) взяла реванш у Даніель Коллінс (№11) за поразку в березні на турнірі WTA 250 в Остіні та вдруге у кар'єрі обіграла представницю топ-20 світового рейтингу. На початку 2021 року австралійська тенісистка була сильнішою за Софію Кенін (№4) на турнірі WTA у Мельбурні. Гадецкі вперше зіграє у чвертьфіналі змагань рівня WTA-туру, в якому її суперницею буде Мартіна Тревісан.