Світовий теніс / Кубок Девіса

Davis Cup Finals. Італія та Нідерланди провели заключний матч у групі та вийшли до чвертьфіналу

Флавіо Коболлі - Таллон Грікспор 7:6(4), 4:6, 6:3
Сімоне Болеллі/Андреа Вавассорі - Веслі Колгоф/Ботік ван де Зандсхулп 6:7(6), 5:7

ГРУПА B (Валенсія, Іспанія)
АВСТРАЛІЯ 1-2 ІСПАНІЯ
Джордан Томпсон - Пабло Карреньо Буста 6:2, 2:6, 6:7(3)

Йозеф Ковалік - Алехандро Табіло 6:4, 6:7(5), 6:1
Норберт Гомбош/Лукаш Клейн - Томас Барріос Вера/Ніколас Яррі 4:6, 7:6(3), 6:7(5)

ГРУПА D (Манчестер, Велика Британія)
КАНАДА 2-1 ВЕЛИКА БРИТАНІЯ
Денис Шаповалов - Деніел Еванс 6:0, 7:5
Фелікс Оже-Альяссім - Джек Дрейпер 7:6(8), 7:5
Габріель Діалло/Алексіс Галарно - Генрі Паттен/Ніл Скупскі 5:7, 4:6

Учасники чвертьфінальних матчів: Італія, США, Іспанія, Канада (переможці своїх груп), а також Нідерланди, Австралія, Німеччина, Аргентина (команди, які посіли друге місце у своїх групах). Жеребкування заплановане на понеділок.

Нагадаємо, що вирішальний етап змагань відбудеться 19-24 листопада у Малазі.