Ченду. 19-річний китаєць здобув дебютну перемогу в Турі, Нішікорі програв у стартовому матчі

Результати матчів першого кола на турнірі ATP 250 у Китаї
Chengdu Open - ATP 250
Ченду, Китай • 18-24 вересня • хард • $1,269,245
Чинний чемпіон: Олександр Зверєв (Німеччина)

Перше коло

Крістофер О'Коннелл (Австралія) - Павло Котов (-) 6:4, 7:5
Чжоу І (Китай, WC) - Цзен Чжуньсінь (Китайський Тайбей) 2:6, 6:1, 3:1 (відмова)
Адріан Маннаріно (Франція, 5) - Теренс Атман (Франція, Q) 6:7 ​​(9), 6:1, 6:3
Лукаш Клейн (Словаччина) - Адам Волтон (Австралія) 7:6(3), 6:4
Алібек Качмазов (-, Q) - Александар Ковачевич (Австралія) 6:4, 7:6(7)
Таро Даніель (Японія) - Лоренцо Сонего (Італія, 6) 6:4, 7:5
Джованні Мпетші Перрікар (Франція, 7) - Сунь Фацзін (Китай, WC) 6:7(5), 7:5, 6:4
Яннік Ганфманн (Німеччина) - Шінтаро Мочідзукі (Японія, Q) 6:4, 7:6(4)
Александар Вукич (Австралія) - Борна Чорич (Хорватія) 3:6, 7:6(9), 6:4
Роман Сафіуллін (-, 8) - Фабіо Фоніні (Італія) 3:6, 6:4, 6:4
Шан Цзюньчен (Китай) - Кей Нішікорі (Японія) 6:4, 6:4
Федеріко Агустін Гомес (Аргентина, Q) - Олександр Мюллер (Франція) 6:4, 7:5

+

Чжоу І (№531 ATP) втретє грає в основній сітці турніру ATP та здобув свою дебютну перемогу. 19-річний китайський тенісист також перервав серію із чотирьох поразок.

Федеріко Агустін Гомес (№174 ATP) вперше виграв матч в основній сітці змагань рівня Туру. Зазначимо, що цього року аргентинець брав участь у турнірі в Кордові, де програв у першому колі. Також нагадаємо, що на старті відбіркової сітки Гомес був сильнішим за українця Вадима Урсу.