Ханчжоу. Два гравці вперше здобули перемоги в основній сітці турніру серії ATP

На змаганнях у Китаї завершилися матчі першого кола
Ханчжоу, Китай • 18-24 вересня • хард • $1,081,395

Ясутака Учіяма (Японія, Q) - Джеймс Маккейб (Австралія, LL) 6:4, 6:4
Марін Чилич (Хорватія, WC) - Закарі Свайда (США) 5:7, 6:3, 6:0
Йошіхіто Нішіока (Японія, 8) - Максиміліан Мартерер (Німеччина) 6:4, 6:2
Колман Вонг (Гонконг, Q) - У Ібін (Китай, WC) 6:3 (відмова)
Рінкі Хіджіката (Австралія) - Дамір Джумхур (Боснія і Герцеговина) 2:6, 7:6(6), 6:2

+

Ясутака Учіяма (№160 ATP) вперше за два останні роки грає в основній сітці турніру ATP і здобув першу перемогу з липня 2021 року, коли вийшов до другого кола у Лос-Кабосі.

Колман Вонг втретє грає в основній сітці ATP і вперше зумів виграти матч. Цього сезону Вонг програвав на старті змагань у Маямі та Ньюпорті.

Бу Юньчаокете здобув першу повноцінну перемогу в основній сітці турніру ATP. Минулого сезону китайський тенісист пройшов у другий раунд "Мастерса" у Шанхаї після відмовив суперника у вирішальному сеті.