Світовий теніс / WTA

Хуахін. Гартоно вперше вийшла до півфіналу у WTA-турі, Зіданшек відіграла матчболи у майже чотиригодинному протистоянні

Ребекка Шрамкова (Словаччина) - Яна Фетт (Хорватія) 4:6, 6:4, 6:1
Тамара Зіданшек (Словенія) - Надя Подороска (Аргентина) 4:6. 7:6(3), 7:6(3)

+

Аріанне Гартоно взяла реванш у Май Хонтами за поразку минулого року у чвертьфіналі турніру в Токіо, де вперше зіграла на цій стадії, і проведе свій дебютний півфінал на рівні Туру. Суперницею нідерландки у суботу буде Лаура Зігемунд, яка два дні тому провела найдовший матч у Турі за останні 13 років. Теніситки раніше не грали одна проти одної.

Тамара Зіданшек у вирішальному сеті поступалася з рахунком 2:4 і відіграла чотири матчболи суперниці. Тенісистки провели на корті 3 години 41 хвилину, і це четвертий показник за тривалістю матчу цього сезону. Словенка вперше з січня 2022 року зіграє у півфіналі турніру WTA та зустрінеться з Ребеккою Шрамковою (3-0), яка тиждень тому дійшла до фіналу у Монастірі.