Світовий теніс / WTA

Пекін. Чжан Шуай повторила досягнення Осаки та Кербер цього сезону, Бадоса перервала серію перемог Шрамкової

+

Коко Гауфф вийшла вперед у рахунку особистих протистоянь із Кеті Бултер (2-1). Наступна суперниця американки визначиться у понеділок у матчі Кеті Волинець - Наомі Осака.

Чжан Шуай (№595 WTA) стала лише третьою тенісисткою цього сезону, яка вийшла до четвертого кола турніру WTA 1000, перебуваючи поза топ-500 рейтингу, після Наомі Осаки та Анжелік Кербер. Китайська тенісистка вперше з січня минулого року виграла три матчі поспіль. Нагадаємо, що Чжан Шуай приїхала до Пекіна з рекордною в Турі 24-матчевою серією поразок.

Магдалена Френх взяла реванш у Діани Шнайдер за поразку у серпні на турнірі WTA 1000 у Торонто та виграла сьомий матч поспіль. Нагадаємо, що у середині вересня полька виграла свій дебютний титул на турнірі WTA 250 у Гвадалахарі. За свій найбільший чвертьфінал у кар'єрі Френх боротиметься із Чжан Шуай.

Паула Бадоса зупинила дев'ятиматчеву безпрограшу серію Ребекки Шрамкової, яка минулого тижня виграла свій перший титул у кар'єрі на турнірі WTA 250 у Хуахіні. У наступному раунді іспанка зустрінеться з третьою ракеткою світу Джессікою Пегулою, якій програла у трьох попередніх матчах, зокрема цього року у півфіналі турніру в Цинциннаті.