Світовий теніс / WTA

Пекін. Лінетт перемогла п'яту ракетку світу на шляху до 1/8 фіналу, Осака стала суперницею Гауфф

+

Магда Лінетт (№45 WTA) взяла реванш у Жасмін Паоліні за поразку на Олімпіаді в Парижі і вийшла вперед у рахунку особистих протистоянь (2-1). Польська тенісистка записала до свого активу п'яту в кар'єрі перемогу над суперницею з топ-10 рейтингу та першу цього року. Далі Лінетт зустрінеться із Міррою Андрєєвою, яку обіграла на старті Олімпійських ігор.

Аманда Анісімова вп'яте поспіль перемогла Дар'ю Касаткіну і при цьому не програла жодного сету. Цього сезону тенісистки грали одна проти одної на турнірі WTA 1000 у Торонто, де американка дійшла до фіналу. За місце у чвертьфіналі Анісімова посперечається з Чжен Циньвень і спробує взяти реванш за поразку у першому колі US Open.

Наомі Осака вперше з травня змогла виграти три матчі поспіль. Японка грає у Пекіні вперше з 2019 року, коли стала чемпіонкою турніру. Наступною суперницею Осаки буде шоста ракетка світу Коко Гауфф, з якою вона грала чотири рази та двічі обіграла. Їхня попередня зустріч відбулася в 2022 році в Сан-Хосе та завершилася перемогою американки.