Карлос Алькарас - про перемогу над Хачановим: "Я дійсно задоволений, що зміг постійно тиснути в геймах на його подачі"

Іспанський тенісист Карлос Алькарас поділився своїми думками після перемоги над Кареном Хачановим у чвертьфіналі турніру в Пекіні
"Як мені все ж вдалося виграти перший сет? Я завжди намагаюся тиснути на своїх суперників, коли вони подають, щоб певним чином дати їм зрозуміти, що я в грі. Якщо вони хочуть виграти гейм на подачі або перемогти мене, вони повинні прийняти бій і грати у справді хороший теніс. Це те, що я намагаюся показувати їм весь час.

Сьогодні в матчі з Хачановим я намагався тиснути на нього в кожному геймі, на кожній подачі, просто щоб перевірити, чи не буде він нервувати, чи не стане менше подавати першим м'ячем.

У другому ж сеті я постійно створював моменти, щоб атакувати. У мене було кілька шансів зробити брейк на його подачі за рахунку 4-4. Я не зміг цього зробити. Але цей гейм допоміг мені далі. Я зміг зробити брейк пізніше, можливо, через те, що я залишався в грі. Я повертав м'яч на його половину корту, відіграв хороші розіграші та використав більшість із тих шансів, які він мені дав".

У півфіналі змагань у Пекіні Карлос Алькарас зіграє проти ще одного «нейтрального» тенісиста Данила Медведєва.