Шанхай. Монфіс та Умбер посперечаються за місце в 1/8 фіналу, "кваліфаєр" Вукич обіграв дев'ятого номера рейтингу

Новини

Результати матчів третього ігрового дня на турнірі ATP Masters 1000 у Китаї
Rolex Shanghai Masters - ATP Masters 1000
Шанхай, Китай • 2-13 жовтня • хард • $10,298,535
Чинний чемпіон: Губерт Гуркач (Польща)

Друге коло

Томас Мартін Етчеверрі (Аргентина, 31) - Пабло Карреньо Буста (Іспанія, PR) 7:6 (5), 3:6, 7:5
Роберто Карбальєс Баена (Іспанія) - Артур Фіс (Франція, 21) 7:6(4), 7:6(5)

+

Стефанос Циципас взяв реванш у Кея Нішікорі за поразку у другому колі "Мастерса" в Монреалі та зрівняв рахунок в особистих зустрічах з японцем (2-2). Далі грецький тенісист спробує вперше за два місяці здобути дві перемоги поспіль, якщо обіграє Александра Мюллера.

Гаель Монфіс вдруге обіграв Себастіана Баеса (зустрічалися минулого року на старті Ролан Гаррос) та вперше з 2016 року вийшов у третє коло китайського "Мастерса". Його найкращий результат на цьому турнірі - чвертьфінал у 2013 році. Далі француз зіграє проти свого співвітчизника Уго Умбера, з яким уже двічі зустрічався у лютому: переміг на турнірі у Досі та через тиждень програв йому у Дубаї.

Александар Вукич (№91 ATP) вперше у кар'єрі обіграв суперника, який входить до топ-10 світового рейтингу, зігравши шостий такий матч. Австралієць також вперше вийшов до третього кола на турнірі серії "Мастерс" і зіграє проти Томаша Махача, який сьогодні у вирішальному сеті здійснив камбек, поступаючись з рахунком 0:3.