Світовий теніс / WTA

Ухань. Баптіст вперше за рік обіграла суперницю з топ-50, Брондзетті перервала безпрограшну серію Томлянович

Юлія Путінцева (Казахстан) - Чжан Шуай (Китай) 6:4, 6:4
Вероніка Кудерметова (-) - Марі Боузкова (Чехія) 6:4, 7:6(4)
Вікторія Томова (Болгарія) - Ешлін Крюгер (США) 1:6, 7:6(8), 7:5
Аманда Анісімова (США) - Крістина Букша (Іспанія, Q) 6:2, 6:4
Марта Костюк (Україна, 13) - Еліна Аванесян (Вірменія) 4:6, 7:5, 7:6(2) | ОГЛЯД МАТЧУ
Магда Лінетт (Польща) - Людмила Самсонова (-, 11) 6:2, 6:2
Леся Цуренко (Україна, Q) - Кеті Бултер (Велика Британія) 6:2, 7:5 | ОГЛЯД МАТЧУ
Жаклін Крістіан (Румунія, WC) - Каміла Осоріо (Колумбія, Q) 4:6, 6:2, 6:3
Камілла Рахімова (-, LL) - Моюка Учіджіма (Японія, Q) 6:1, 6:2
Мірра Андрєєва (-, 16) - Ван Сіюй (Китай, WC) 7:6(5), 6:3
Гейлі Баптіст (США, Q) - Діан Паррі (Франція) 6:4, 7:5 ***
Катерина Александрова (-) - Софія Кенін (США) 6:1, 4:6, 6:4
Лучія Брондзетті (Італія, LL) - Айла Томлянович (Австралія) 6:1, 7:6(2)

+

Гейлі Баптіст (№102 WTA) записала до свого активу шосту в кар'єрі перемогу над представницею топ-50 рейтингу. Востаннє американці це вдавалося в листопаді минулого року, коли вона була сильнішою за Пейтон Стернс на турнірі WTA 125 у Мідланді. У наступному колі Баптист зіграє проти десятої ракетки світу Барбори Крейчикової.

Лучія Брондзетті зупинила переможну серію Айли Томлянович, яка на минулому тижні стала чемпіонкою на турнірі WTA 125 у Гонконгу.