Шанхай. Алькарас взяв реванш у Монфіса, Сіннер переміг Шелтона на шляху до чвертьфіналу

На «Мастерсі» в Шанхаї визначилися дві пари учасників 1/4 фіналу
Rolex Shanghai Masters - ATP Masters 1000
Шанхай, Китай • 2-13 жовтня • хард • $10,298,535
Чинний чемпіон: Губерт Гуркач (Польща)

Четверте коло
Яннік Сіннер (Італія, 1) - Бен Шелтон (США, 14) 6:4, 7:6(1)
Данило Медведєв (-, 5) - Стефанос Циципас (Греція, 10) 7:6(3), 6:3
Карлос Алькарас (Іспанія, 3) - Гаель Монфіс (Франція) 6:4, 7:5
Томаш Махач (Чехія) - Томмі Пол (США, 11) 3:6, 6:4, 6:3

Яннік Сіннер втретє цього року переміг Бена Шелтона і збільшив свою перевагу в їхньому очному протистоянні (4-1). Італієць взяв реванш у Шелтона за поразку на цій же стадії шанхайського «Мастерса» минулого року. Сіннер цього року виграв 25 матчів на «Мастерсах» і дійшов мінімум до 1/4 фіналу на кожному турнірі АТР 1000 у сезоні, де брав участь. За місце в півфіналі турніру в Шанхаї Яннік Сіннер зіграє проти Данила Медведєва, якого переміг цьогоріч на Australian Open (фінал), у Маямі (півфінал) і на US Open (чвертьфінал), а також зазнав поразки на Вімблдоні (чвертьфінал). Загальний рахунок їхнього протистояння: 7-6 на користь Медведєва.

Карлос Алькарас взяв у реванш у Гаеля Монфіса за поразку в їхньому останньому поєдинку на «Мастерсі» в Цинциннаті і збільшив свою перевагу в особистих зустрічах (3-1). Іспанець виграв 12-й матч поспіль і вперше пройшов до 1/4 фіналу на турнірі в Шанхаї. Наступним суперником Алькараса став чех Томаш Махач. Тенісисти грали один з одним місяць тому на груповому етапі Кубка Девіса і чеський тенісист був змушений знятися з поєдинку після другого сету (виграв першу партію на тай-брейку).