Стокгольм. Вавринка вдруге у сезоні переміг гравця з топ-50, Грікспор та Рууд зустрінуться в 1/4 фіналу

Результати матчів третього ігрового дня на турнірі ATP 250 у Швеції
BNP Paribas Nordic Open - ATP 250
Стокгольм, Швеція • 14-20 жовтня • хард (зал) • €767,455
Чинний чемпіон: Гаель Монфіс (Франція)

Перше коло

Алехандро Давидович Фокіна (Іспанія) - Тьяго Агустін Тіранте (Аргентина) 7:6(2), 6:2
Стен Вавринка (Швейцарія, WC) - Брендон Накашіма (США, 6) 6:4, 6:4
Кантен Аліс (Франція) - Суміт Нагал (Індія) 6:0, 6:4

Стен Вавринка (№217 ATP) втретє поспіль обіграв Брендона Накашіму і здобув другу перемогу цього сезону над гравцем, що входить до топ-50 рейтингу. Далі екстретій номер рейтингу зустрінеться із Алехандро Давидовичем Фокіною.

+

Друге коло

Томмі Пол (США, 4) - Ласло Джере (Сербія, Q) 6:2, 7:6(2)
Домінік Штрікер (Швейцарія, PR) - Маттео Берреттіні (Італія) 7:6 (6), 6:4
Таллон Грікспор (Нідерланди, 7) - Джейкоб Фернлі (Велика Британія, Q) 7:6(0), 6:3
Каспер Рууд (Норвегія, 2) - Лоренцо Сонего (Італія) 6:3, 7:6(3)

Домінік Штрікер (№317 ATP) вперше з жовтня минулого року зміг обіграти суперника з топ-50, і загалом для нього ця перемога стала вже 12-ю у подібних зустрічах. Швейцарський тенісист вчетверте в кар'єрі вийшов до чвертьфіналу на турнірі ATP.

Таллон Грікспор зупинив переможну серію Джейкоба Фернлі з 13 матчів поспіль і вперше за чотири місяці зіграє у чвертьфіналі. Суперником нідерландця буде Каспер Рууд, який перервав свою серію із трьох поразок. На старті сезону норвежець переміг Грікспора у рамках командного турніру United Cup.