|
Світовий теніс / WTA –
"Зараз я нарешті можу просто дихати вільно". Дар'я Касаткіна оголосила про отримання австралійського паспортаНовини
Сьогодні, 08:15 Australian Open. Марта Костюк не реалізувала матчбол і за 3,5 години поступилася в історичному для турніру матчі
Сьогодні, 07:05 Еліна Світоліна: "Вважаю, що Australian Open - найбільш розслаблений "мейджор" з усіх"
![]() «Офіційно австралійка. Щаслива, вдячна і вільна», - написала Дар'я Касаткіна в своєму Instagram. Нагадаємо, що до квітня 2024 року уродженка Тольятті Дар'я Касаткіна виступала під «нейтральним» прапором, оскільки представляла Росію. На прес-конференції перед стартом на Australian Open Дар'я Касаткіна також поділилася своїми емоціями від отримання австралійського паспорта. "Які відчуття? Чесно - це щось дуже особливе. Останні дні були досить насиченими: вся ця бюрократія, документи, підписи... Але при цьому неймовірно радісно і хвилююче. Я дуже щаслива нарешті офіційно представляти Австралію і грати домашній «Шлем» перед такою приголомшливою публікою. Для мене це правда дуже багато значить. Що для мене означає бути австралійкою? Навіть не знаю, як правильно це описати... Це набагато більше, ніж просто паспорт. Це про прийняття. Протягом усього процесу я отримувала неймовірну підтримку від австралійців - часом від абсолютно незнайомих людей. Це було приголомшливо і дуже зворушливо. Стільки тепла і любові я точно не очікувала. З минулого року я поступово відчувала себе частиною цієї країни, а тепер - вже повністю. Я неймовірно пишаюся і шалено вдячна. Зараз я нарешті можу просто дихати вільно. Саме тому я написала в соцмережах, що відчуваю вдячність і полегшення. Тепер я можу просто жити, грати в теніс і не витрачати енергію на те, що від мене не залежить", - сказала Дар'я Касаткіна. |
24/11/25 01:25 Vit написав
Умочка
|
24/11/25 01:05 Олександр Петухов написав
Саня, браво! |
23/11/25 23:45 Vit написав
Важко буде…
|
22/11/25 16:21 Олександр Петухов написав
Саня, молодець! |
22/11/25 01:26 Vit написав
У Полони просто неймовірні удари проходять. І дуже подобається Сашка, яка аплодує на всі красиві удари Херцог. У Олійникової теж непогані удари і розіграші.
Видно, що Херцог набагато технічніша за Сашу, але поки Саша виіло відповідала. Надіюсь до кінця матча втримається |
7/11/25 00:38 Vit написав
Та напишіть, з ким зіграє Тьєнн?
|
6/11/25 02:03 Vit написав
Нє, це вже занадто. Якби кацап якийсь мав зіграти проти Табюра в чф, то написали б, що Табюр спробує в дебютний півфінал вийти у грі проти нейтрала. Можна вже і цього придурка написати, що Табюр спробує обіграти любителя сепарів Сачка
Знову) |
27/10/25 19:41 Zpman написав
Вітаємо!
|
26/10/25 02:05 Vit написав
Ех, з подачами великі проблеми(
З 4:2… Сумно, мала прекрасні шанси. Шо поробиш, як подачі абсолютно нема, дуже легко свої гейми віддала в третьому сеті, а в кінці суперниця і свої підсилила. Тай-брейк став формальністю. Треба Сашулі багато працювати над подачами. |
12/10/25 00:52 Олександр Петухов написав
Вау
Джессі, ти неймовірна. Зробила БульбоЗавра!!! |
1/10/25 19:09 Vit написав
5:3 40:0 до 5:5, не взявши жодного очка… Пахне 5:7 (
12 очок підряд вже. Потужно Фух, зібралась. Має тай взяти Ну лан, третій сет не задався. Буває |