Український теніс / Юніори

Orange Bowl. Білокінь боротиметься за місце у півфіналі

Маргарита Білокінь вийшла до чвертьфіналу турніру ITF Juniors вищої категорії у США

У третьому колі турніру в Плантейшені 16-річна киянка за дві години впоралася з представницею Бурунді Садою Нахіманою, посіяною під п'ятнадцятим номером: 6:2, 7:6(5).

У другому сеті українка впевнено вела 4:1, але втратила два геймболи на своїй подачі і програла три гейми поспіль - 4:4. Потім, відігравши два брейк-поінти, Білокінь вийшла вперед 5:4, але суперниця зрівняла рахунок. Нахімана впевнено взяла подачу нашої тенісистки, але не змогла подати на сет, хоча двічі була в м'ячі від перемоги.

У перших п'яти розіграшах на тай-брейку Маргарита і Сада захищали свою подачу, після чого, завдяки двом міні-брейкам, Білокінь повела 6-2. Нахімана скоротила розрив до одного очка, але українка змогла реалізувати останній зароблений матчбол.

У чвертьфінальному матчі, який стане для киянки першим на турнірах категорії А, Маргарита зіграє проти п'ятої ракетки турніру Нахо Сато із Японії.

Додано HomeAlone:  7/12/17 21:05  Переглядів: 3 096   Рейтинг:: 0