Український теніс / Юніори

Orange Bowl. Білокінь вириває перемогу у п'ятої ракетки турніру

Маргарита Білокінь зіграє у півфіналі турніру ITF Juniors вищої категорії у США

У чвертьфіналі турніру в Плантейшені 16-річна українка зустрічалася зі своєю ровесницею із Японії Нахо Сато і здобула перемогу з рахунком 3:6, 7:5, 6:4. Матч тривав 2 години 45 хвилин.

У другому сеті, захистивши брейк, Білокінь повела 5:3, але не змогла подати на сет у десятому геймі, після чого все ж зуміла ще раз зробити брейк і впевнено перевела матч у вирішальну партію.

Тенісистки двічі обмінялися брейками і йшли гейм в гейм, перш ніж у Маргарити вийшло реалізувати другий брейк-поінт у дев'ятому геймі і вийти вперед 5:4. Вигравши три поспіль розіграши, киянка заробила перший матчбол, але завершити зустріч їй вдалося тільки з другої спроби.

За вихід до фіналу Білокінь посперечається з володаркою wild card Хлоєю Бек з США, яка у своєму чвертьфіналі впоралася з шостою сіяною словенкою Нікою Радішич.

Додано HomeAlone:  8/12/17 21:43  Переглядів: 3 885   Рейтинг:: 0