Новини / Український теніс

Еліна Світоліна перемагає на виставковому турнірі у Франції

Українка стає переможницею дебютного розіграшу "Open Feminine Calvados".

У фіналі змагань серед жінок, які вперше цього року проводять в рамках виставкового турніру в Кані (Франція), Еліна Світоліна обіграла француженку Одрі Альбі з рахунком 7-5, 6-2. Фінальне протистояння тривало 69 хвилин.

Нагадаємо, в 1/2 фіналу Еліна святкувала перемогу над французькою юніоркою Кларою Бурель.

23-річна Альбі, яка в рейтингу WTA займає лише 371-е місце, вчора в півфіналі обіграла свою співвітчизницю Полін Парментье (WTA 79). Цьогоріч у фіналі 15-тисячника в Діжоні Одрі була суперницею Анастасії Зарицької, коли тенісистка ще виступала за Україну. Зарицька зазнала прикрої поразки в битві за титул, не зумівши скористатися матчболами на своїй подачі у вирішальній партії.

Свій виступ у WTA-турі 2018 року Еліна Світоліна розпочне на кортах у Брісбені.

Додано Maria Melnyk:  11/12/17 22:13  Переглядів: 5 335   Рейтинг:: 0