Український теніс / Юніори

Юніори. Дема та Крутих вибувають з одиночного розряду в Траралгоні

Українці припинили боротьбу на турнірі першої категорії в Австралії

17-річна Вікторія Дема сьогодні догравала матч першого кола, який вчора був перерваний за рахунку 6:3, 2:3 на користь суперниці. Киянка змогла зрівняти рахунок за сетами, вигравши другий сет 6:4, але у вирішальній партії взяла у суперниці лише один гейм.

17-річний Олексій Крутих, що потрапив до основної сітки в статусі "лакі-лузера", у першому колі здобув свою дебютну перемогу на турнірах ITF Juniors першої категорії, впоравшись з австралійцем Джейденом Кортом: 6:1, 6:4.

Але, на жаль, у матчі другого кола, який також відбувся сьогодні, Крутих поступився у двох сетах посіяному під шостим номером Цзен Чжуньсіню з Тайваню: 3:6, 2:6.

У парному розряді турніру виступить тільки Вікторія Дема, напарницею якої є американка Алекса Ноель. Тенісистки отримали в сітці п'ятий номер посіву.