Кобленц. Стаховський виграв стартовий поєдинок

Кобленц, Німеччина • 16-21 січня • хард • €43,000
Сітки турниру: посилання

Перше коло
Сергій Стаховський (Україна, 3) - Йоріс де Лооре (Бельгія, Q) 6-2, 6-3

Стаховський здобув перемогу за 1 годину і 10 хвилин. На рахунку Сергія чотири брейки і один програний гейм на своїй подачі.

У другому раунді турніру українець може зустрінеться зі шведським тенісистом Мікаелем Імером. У лютому збірні України та Швеції проведуть матч у рамках Кубка Девіса.

Раніше в чвертьфінал парного турніру пробився Володимир Ужиловський із напарником поляком Гжегожем Панфілом. Українсько-польська пара перемогла дует Томаш Беднарек (Польща) / Давид Пел (Нідерланди) з рахунком 7-6(12), 6-4.

Додано Maria Melnyk:  17/01/18 16:30  Переглядів: 3 338   Рейтинг:: 0