Український теніс / Australian Open

Удесяте тенісистка з України виступить у четвертому раунді на турнірі Великого Шолома

Еліна Світоліна спробує стати першою українкою, яка зіграє в чвертьфіналі в Мельбурні.

Завдяки перемозі над Мартою Костюк e сьогоднішньому протистоянні на Відкритому чемпіонаті Австралії, лідер українського тенісу здобула перепустку до четвертого раунду змагань. Раніше Світоліна тричі програвала на стадії третього кола в Мельбурні. Для Еліни це четвертий мейджор поспіль, коли вона виходить у другий тиждень турніру.

Цього року наші дівчата (Еліна Світоліна, Марта Костюк і Катерина Бондаренко) повторили найкращий результат для українського тенісу - три тенісистки в третьому раунді Grand Slam. Якби перемогу у своєму матчі сьогодні здобула Катерина Бондаренко, то вперше в історії відразу дві українки зіграли б в 1/8 фіналу на Шоломі.

До Відкритого чемпіонату Австралії-2018 представницям України вдавалося дійти до цієї стадії дев'ять разів.
За місце у чвертьфіналі Еліна Світоліна посперечається з Денисою Аллертовою з Чехії. 130-а ракетка світу потрапила в основну сітку чемпіонату після кваліфікації і поки не програла в Мельбурні жодного сету.