Український теніс / ITF

Орландо. Калініна виграє другий титул поспіль

Ангеліна Калініна поки не знає поразок в поточному сезоні

У фінальному матчі 25-тисячника в США 20-річна українка, яка отримала перший номер посіву, за 2 години 38 хвилин зламала опір представниці Австрії Юлії Грабер: 6:2, 3:6, 7:5.

У вирішальному сеті Калініній вдалося зробити перший брейк за вісім зіграних геймів і вийти вперед 5:3, але потім австрійка відіграла два матчболи на подачі українки і в підсумку зрівняла рахунок, при цьому ще двічі була в м'ячі від поразки. У наступних двох геймах Ангеліна програла суперниці лише два очки, під нуль вигравши останню подачу Грабер.

Протягом матчу наша тенісистка жодного разу не подала навиліт, допустивши вісім подвійних помилок, а також реалізувала шість з п'ятнадцяти брейк-поїнтів. Юлія же виконала два ейси, шість разів помилилася на подачі і виграла половину з восьми зароблених брейк-поїнтів.

Титул в Орландо став для Калініної другим у цьому сезоні і восьмим за час її виступів на турнірах ITF. Нагадаємо, що минулого тижня уродженка Нової Каховки стала переможницею змагань у Дайтона-Біч.