Берні. Костюк перемагає п'яту ракетку турніру

Марта Костюк стартувала з перемоги на 60-тисячнику в Австралії

Caterpillar Burnie International - ITF Womens Circuit
Берні, Австралія • 28 січня - 3 лютого • хард • $60,000
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Марта Костюк (Україна, JE) - Ірина Хромачова (Росія, 5) 6:3, 7:5

На початку першого сету росіянка виграла два гейми поспіль, але Костюк зрівняла рахунок і вийшла вперед 3:2. Потім тенісистки захистили свою подачу, але в восьмому геймі українці вдалося зробити другий брейк і в підсумку виграти сет.

У другому сеті Костюк і Хромачова йшли гейм в гейм, двічі обмінявшись брейками, і киянка знову змогла повести в рахунку 5:3, вигравши ще один тяжкий гейм на подачі суперниці.

П'ята сіяна, відігравши матчбол, зрівняла рахунок і мала брейк-поїнт в одинадцятому геймі, але помилилася в ході розіграшу з удару зліва. В останньому геймі Костюк заробила ще два матчболи, але завершити зустріч змогла тільки з четвертої спроби.

Матч тривав 1 годину 19 хвилин, за час якого Марта чотири рази подала навиліт, допустивши три подвійні помилки, і реалізувала шість з десяти брейк-поїнтів. На рахунку суперниці сім подвійних помилок, жодного ейсу та чотири з п'яти виграних брейк-поїнтів.

За вихід до чвертьфіналу турніру наша тенісистка посперечається з американкою Дженніфер Елі, яка потрапила в основну сітку через кваліфікацію. У першому колі вона обіграла Лору Робсон із Великої Британії, програючи 1:5 на тай-брейку вирішального сету і відігравши два матчболи.