Український теніс / Кубок Девіса

Кубок Девіса. Стаховський зазнає поразки у стартовому поєдинку

Сергій Стаховський поступається Мікаелю Імеру в першій зустрічі матчу Україна - Швеція.

Кубок Девіса • Перша група • Євро-Африканська зона
2-3 лютого • Дніпро, Україна • хард (зал) • перший раунд

День 1
Сергій Стаховський (Україна) - Мікаель Имер (Швеція) 6-7(6), 2-6

Майже дві години тривала боротьба на корті. У стартовому сеті нікому з тенісистів не вдалося зробити брейк: два брейкпоінти відіграв швед, а наш тенісист зумів утримати подачу з потрійного прихованого сетболу за рахунку 4-4. На тайбрейку Імер вів 5-2, Стаховський зрівняв рахунок, відігрався з сетболу, після чого програв ще один свій розіграш.

На початку другого сету Мікаель вийшов уперед з брейком, а Сергію не вдалося використати два шанси на зворотний брейк. Наприкінці партії Стаховський втрачає другий гейм на подачі, що і приносить підсумкову перемогу його суперникові.

У другій грі матчевого протистояння на корті зійдуться Артем Смірнов і Еліас Імер.