Кубок Девіса. Смірнов поступається лідеру збірної Швеції

Кубок Девіса • Перша група • Євро-Африканська зона
2-3 лютого • Дніпро, Україна • хард (зал) • перший раунд

День 1
День 1
УКРАЇНА - ШВЕЦІЯ 0-2

Артем Смірнов (Україна) - Еліас Имер (Швеція) 2-6, 3-6

66 хвилин провели на корті тенісисти. Смірнов зі старту вийшов вперед з брейком, захистив свою подачу, але потім програв вісім геймів поспіль. Українцю вдалося перервати невдалу серію і зрівняти рахунок у другій партії (2-2), після чого три гейми пішли до активу Імера. Цього запасу шведу вистачило, щоб завершити поєдинок на свою користь.

Раніше в п'ятницю перше очко збірній Швеції приніс Мікаель Імер в поєдинку з Сергієм Стаховським.

Другий ігровий день стартує о 13:00 за Києвом (парна зустріч, два одиночних матчі). З жеребкуванням ви можете ознайомитися тут.