Український теніс / ITF

Сюрпрайз. Янчук стартує з перемоги в майже чотиригодинному марафоні

Ольга Янчук вийшла до другого кола 25-тисячника в Сполучених Штатах

У матчі першого кола українська тенісистка за 3 години 38 хвилин зламала опір американки Даніель Лао: 4:6, 7:6(2), 7:6(8).

У другому сеті киянка поступалася суперниці 3:5, але потім зрівняла рахунок, а в одинадцятому геймі не дала їй реалізувати три матчбола.

В середині третьої партії тенісистки обмінялися брейками і повторили це перед тай-брейком, де у Лао був ще один матчбол, перед яким вона не дала завершити зустріч Янчук, але українка з третьої спроби все ж змогла здобути перемогу.

Під час матчу Ольга тричі подала навиліт, допустивши три подвійні помилки, реалізувала п'ять з семи брейк-поїнтів і виграла на один розіграш більше, ніж Даніель: 121-120.

За вихід до чвертьфіналу Янчук посперечається зі ще однією представницею США Усве Майтане Арконада, яка в першому колі обіграла шосту ракетку турніру Керолайн Доулхайд.

Додано HomeAlone:  14/02/18 11:54  Переглядів: 3 780   Рейтинг:: 0