Реєстрація    Увійти
Авторизація
Український теніс / WTA

Маямі. Бондаренко програє у трьох сетах

Катерині Бондаренко не вдалося пробитися до другого раунду турніру.

Miami Open - Premier Mandatory
Маямі, США • 19 березня - 1 квітня • хард • $7,972,535
Чинна чемпіонка: Йоханна Конта (Велика Британія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд


Перше коло
Катерина Бондаренко (Україна) - Елісон ван Ейтванк (Бельгія) 7-6 (3), 5-7, 1-6

Зустріч тривала майже 2,5 години. Протягом другої партії українка вела 3-1, а потім і 5-4, але подати на перемогу не зуміла. Елісон ван Ейтванк, зрівнявши рахунок, виграла ще два гейми поспіль, після чого у вирішальній партії повністю контролювала хід гри.

Бондаренко ще зіграє в Майамі в парній сітці турніру, де виступає в дуеті з сербкою Олександрою Крунич.

Підпишіться на офіційні сторінки БТУ в соціальних мережах,
щоб бути в курсі головних новин українського та світового тенісу:

FacebookTwitter VKInstagramGoogle+ViberTelegram

Фото: Weibo.
 

Додано Maria Melnyk:  21/03/18 08:24  Переглядів: 5 932   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі 8

  1. Користувач offline
    chakvoron 21 березня 2018 14:22

    Цитата: Мимопопадал

    Ахахаха, не, ну если вы деньги профукиваете, из-за своей глупости, то понятна ваша неадекватная реакция. 

    І я кажу, що до чого тут гроші. Я не ставив, а просто хотів поставити, бо був упевнений у поразці Стаха.

        Скарга      6
    1. Користувач offline
      Мимопопадал 21 березня 2018 16:20

      Я хз, у вас вроде истерики не было, просто подкинули мотив, из-за чего людям плохо стало smile По мужскому ничего не знаю, не интересует почти, да там и тухло как-то bowtie

          Скарга      5
  2. irs 21 березня 2018 10:20

    Цитата: Мимопопадал

    Ахахаха, не, ну если вы деньги профукиваете, из-за своей глупости, то понятна ваша неадекватная реакция. 

     

    причем здесь деньги? Я лично не играю на ставках, просто болею за наших теннисистов. Но болеть за лузеров уже порядком поднадоедает, особенно когда проигрывают непонятно кому

        Скарга      4
    1. Користувач offline
      Мимопопадал 21 березня 2018 10:50

      Это кто непонятно кто? Тот, кто стоит значительно выше по рейтингу и выиграл недавно турнир WTA? Нет, это не они лузеры, это вы не болельщики, а ненавистники. Что-то я такое безобразие наблюдаю только на наших сайтах (ну и у лишнехромосомных за поребриком, понятное дело). 

          Скарга      3
  3. Користувач offline
    Мимопопадал 21 березня 2018 09:40

    Ахахаха, не, ну если вы деньги профукиваете, из-за своей глупости, то понятна ваша неадекватная реакция. 

        Скарга      2
  4. Користувач offline
    chakvoron 21 березня 2018 08:28

    Так само і з Стаховським: хотів поставити проти нього, так як думав що верняк ,і коефіцієнт непоганий. Але потім подумав - це ж Стах. Своїх треба підтримувати....краще б поставив, після першого сету навіть на перемогу Беранкіса

        Скарга      1
  5. Ніколаєв Андрій 21 березня 2018 00:59

    Да уж... Це занадто... Ось Юля Джима (біатлон) сьогодні оголосила про закінчення виступів. І це в 27 років, і зараз вона серед наших найкраща! А ці що в турі роблять???

        Скарга      0
  6. Виталий Ваш 21 березня 2018 00:15
    Как я устал болеть за лузеров. Приезжают на одну игру, вдувают, уезжают. И ладно бы кому сильному... козловой хоть хватило ума не ехать, а эти две.. Никакой психологии. Я в шоке
        Скарга      -1

Інформаційне повідомлення