Монте-Карло. Стаховський програє у фіналі кваліфікації

Rolex Monte-Carlo Masters - ATP World Tour Masters 1000
Монте-Карло, Монако • 15-22 квітня • ґрунт • € 5,238,735
Чинний чемпіон: Рафаель Надаль (Іспанія)
Сітка турніру: кваліфікаціяодиночний та парний розряд

У фіналі кваліфікації українець зазнав поразки від дванадцятого сіяного Душана Лайовича: 6-4, 6-4 на користь серба.

Поступившись одним геймом на своїй подачі наприкінці стартового сету, вже у другій партії Стаховський лідирував з брейком (3-0), але не втримав перевагу. Лайович зрівняв рахунок, а потім "під нуль" виграв ще один брейк, після чого подав на перемогу. Матч тривав 1 годину і 22 хвилини.

До цього поєдинку українець вів у статистиці зустрічей з Лайовичем 3-0. Торік суперники також зіграли один з одним у кваліфікації в Монако - тоді перемога була за нашим гравцем у трьох партіях.