Український теніс / Юніори

Юніори. Лазаренко і Молчанова виграють титули в Албанії та Хорватії

Українські тенісистки стали чемпіонками турнірів Tennis Europe серед гравців до 14 років

13-річна Катерина Лазаренко, яка отримала перший номер посіву на турнірі третьої категорії в Тирані, на шляху до свого дебютного одиночного титулу програла лише один сет, а в фіналі обіграла другу сіяну представницю Чорногорії Дівку Раткович: 6:4, 6:0.

Уродженка Дніпра, яка раніше грала у фіналах тільки парних турнірів, в цьому сезоні провела вже третій вирішальний матч в одиночному розряді. Минулого місяця Лазаренко стала фіналісткою турнірів другої категорії в Тель-Авіві та Єрусалимі.

13-річна Ольга Молчанова на турнірі третьої категорії в Вінковцях також була в якості лідера посіву, але щоб завоювати титул їй довелося виграти шість матчів, в яких вона програла своїм суперницям два сети.

У фіналі юна дніпрянка грала з тенісисткою із кваліфікації Анною Кантор, що представляє Угорщину, яку вона обіграла з рахунком 2:6, 6:0, 6:1. Даний титул став для Молчанової другим на турнірах U14 та першим в цьому сезоні.