Український теніс / Кубок Федерації

Леся Цуренко: "Я знаю, наскільки це важко, коли немає можливості завершити матч"

Коментарі українки після першого поєдинку в плей-офф проти Канади в Кубку Федерації.

Очко у стартовому матчі Канада - Україна пішло в актив "синьо-жовтої" збірної після того як Б'янка Андреєску не зуміла закінчити гру проти Лесі Цуренко, поступаючись 0-4 у вирішальному сеті.

"Безумовно, я рада, принесла очко для моєї команди, - цитує українку The Canadian Press. - Але в цілому отримати перемогу, тому що суперниця не може продовжувати грати, це неприємно. Я співчуваю Б'янці, тому що знаю, як це і наскільки важко, коли немає можливості завершити матч. І також, це просто дуже боляче. Я це знаю.

Було важко впоратися з її комбінацією точних подач і потужних ударів, але протягом другого сету мені вдалося знайти упевненість в своїх силах. Андреєску відмінно подавала, забивала багато м'ячів навиліт, атакувала часто. Через це у мене виникало багато проблем. Я не могла знайти свою гру, тому що суперниця не давала шансів це зробити. Вона дійсно дуже сильна".

Матч лідерів збірних Лесі Цуренко та Ежені Бушар відкриє другий ігровий день в Монреалі.