Штутгарт. Світоліна зупиняється у чвертьфіналі

Штутгарт, Німеччина • 23-29 квітня • грунт (зал) • $776,000
Чинна чемпіонка: Лаура Зигемунд (Німеччина)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Чвертьфінал
Еліна Світоліна (Україна, 3) - Каролін Гарсія (Франція, 6) 7-6 (4), 4-6, 2-6

Протягом стартового сету у тенісисток було кілька шансів, щоб виконати брейк. Уперше взяти гейм на подачі суперниці змогла Гарсія і отримала можливість подати на сет: 5-3. Дістатися до сетболів француженці не вдалося - зворотній брейк для українки, після чого Світоліна зрівняла рахунок. У підсумку на тайбрейку Еліна оформила два міні-брейки і програла один розіграш на своїй подачі.

Світоліна вела 3-0 з брейком у другій партії, але наступні три гейми пішли в актив суперниці. За рахунку 4-4 Гарсія отримала ще два прихованих сетболи, виграла другий брейк і вийшла подавати на сет. Більше 13 хвилин тривав гейм на подачі француженки, два сетболи відіграла українка і заробила шість брейкпоїнтів, проте жоден з них реалізувати не зуміла. З третьої спроби Каролін перевела зустріч у вирішальний сет.

У третій партії з подвійним брейком повела Гарсія. У Світоліної був потрійний брейкпоїнт за рахунку 1-4, але суперниця свій гейм відстояла, і в підсумку свій відрив зберегла. Для француженки це вже третя перемога у трьохсетових протистояннях з нашої тенісисткою. Зустріч тривала 2 години і 16 хвилин. На рахунку українки однакова кількість віннерів і невимушених помилок - по 25 (39/31 у суперниці), за матч Світоліна реалізувала всього 2 брейкпоінта з 15, а Гарсія - 5 з 7.

На шляху до 1/4 фіналу Еліна Світоліна пройшла чешку Маркету Вондроушову, яка знялася у вирішальному сеті, а Каролін Гарсія обіграла росіянку Марію Шарапову і українку Марту Костюк.

Еліна Світоліна боролася за свою 24-ту перемогу над суперницями з топ-10 в кар'єрі і 20-й виграний матч цьогоріч. Раніше в поточному сезоні Світоліна зіграла з чотирма тенісистками з десятки рейтингу: Йоханна Конта не змогла закінчити їх матч, Анжелік Кербер і Кароліна Плішкова зазнали поразки, а Олена Остапенко святкувала перемогу. Для українки Прем'єр в Штутгарті став першим турніром на грунті цього року.

Каролін Гарсія в сезоні-2018 ще не перемагала суперниць з топ-10 і програла у двох своїх чвертьфіналах в сезоні. У 2015 році француженка вже грала в 1/4 в Штутгарті і тоді поступилася Медісон Бренгл.

Додано Maria Melnyk:  27/04/18 18:30  Переглядів: 8 841   Рейтинг:: 0