Реєстрація    Увійти
Авторизація
Український теніс / Видео

Марта Костюк: "Не знаю, що треба приймати, щоб постійно бути в топі"

Сюжет про українську тенісистку в спортивному випуску новин на UA:Перший

"Чесно кажучи, я спіймала зірку. Кажу як є. Перший сет в кваліфікації турніру в Празі я легко виграла, ходила вся така на понтах. У другому сеті я почала грати, але було вже пізно. Я спіймала зірку не в тому плані, що вела себе так, ніби всі ніхто або ще що-небудь.

Ні, просто якщо в матчі були якісь проблеми, наприклад, з Арруабарреною в Мадриді, я не хотіла їх вирішувати, тому що "хто вона, а хто я, щоб я щось вигадувала", - зізналася Марта Костюк, коментуючи свої результати після виступу на турнірі в Штутгарті.



 

Додано HomeAlone:  16/05/18 07:30  Переглядів: 6 554   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі 16

  1. fanat 20 трав 2018 11:25

    Олимпийские истории с Мартой:
    https://www.youtube.com/watch?v=h4N3zHrQrSY

        Скарга      10
  2. Користувач offline
    olexandrden 19 трав 2018 10:49

    Цитата: Мимопопадал

    Полюбуйтесь очередным фейлом журналистов: "первая ракетка мирового рейтинга юниоров".

     

    https://twitter.com/twitter/statuses/997525852832362497

    Просто долго объяснять что Марта выше всех юниоров в рейтинге WTA. Единственное следовало добавить, что это неофициальный рейтинг. И посмотреть его можно, например, здесь

    https://live-tennis.eu/ru/wta-ranking-under-18

    А тот официальный юниорский рейтинг от ITF мало кому из обычных болельщиков интересен.

        Скарга      9
  3. Користувач offline
    admin 18 трав 2018 22:14

    Цитата: Мимопопадал

    Полюбуйтесь очередным фейлом журналистов: "первая ракетка мирового рейтинга юриоров".

     

    https://twitter.com/twitter/statuses/997525852832362497

     

    Это неизлечимо)))

        Скарга      8
  4. Користувач offline
    Мимопопадал 18 трав 2018 21:04

    Полюбуйтесь очередным фейлом журналистов: "первая ракетка мирового рейтинга юниоров".

     

    https://twitter.com/twitter/statuses/997525852832362497

        Скарга      7
  5. Користувач offline
    ekater85 17 трав 2018 22:15

    Цитата: Volosh
    в Сурбітон Ястремська в квалі під номером 4. Було б добре, якщо Ястремська буде стартувати в основі

    У вівторок вона вже буде в основі :)

        Скарга      6
    1. Volosh 17 трав 2018 22:25

      Гут. Я дивився її в фіналі КСМ - дуже сподобалась гра, непоганий арсенал (у тої ж Завацької все набагато гірше). Якщо пощастить з сітками на майбутніх турнірах - може дійти до топ-100 до кінця року

          Скарга      5
  6. Volosh 17 трав 2018 21:40

    Аби лиш Марта не подумала приймати щось. Краще без допінгу, ніж з допінгом потім бути пійманим - сорому буде багато.

    Всі її досягнення відразу стануть під сумнів



    Цитата: ekater85

     

    Услышала кого? Интересны были WTA125K в Китае. Теперь же интересны травяные стотысячники в Англии. Единственный смысл Бола - уважить хорватских хозяев Академии.

    Згоден. Сенс грати грунт після РГ, коли до старту квалу Вімблдона буде лише два тижні. Краще б дві ІТФ-100К грала б - в Сурбітон і Ілклей.

    До Речі, в Сурбітон Ястремська в квалі під номером 4. Було б добре, якщо Ястремська буде стартувати в основі

        Скарга      4
    1. Користувач offline
      Мимопопадал 17 трав 2018 21:50

      Может ей тоже лишний вес сбросить нужно? Мучаетя что-то она, устает сильно, плечо болит...

          Скарга      3
  7. Користувач offline
    ekater85 16 трав 2018 14:44

    Цитата: quake

    ну вот Марта услышала вас и заявилась на 125к в Хорватии

    Услышала кого? Интересны были WTA125K в Китае. Теперь же интересны травяные стотысячники в Англии. Единственный смысл Бола - уважить хорватских хозяев Академии.

        Скарга      2
  8. Користувач offline
    Вова В 16 трав 2018 11:39

    Я задим числом понимаю, что Екатерина была права, Марте надо поиграть некоторое время только турниры, куда проходит без квалы. Ну и шлемы понятно. Будут победы, и психи потихоньку уйдут.

    Та же Мальорка - опять толпа монстров в сетке. Лучше было бы реально на 100К пойти)

     

     

        Скарга      1
    1. quake 16 трав 2018 14:02

      ну вот Марта услышала вас и заявилась на 125к в Хорватии

          Скарга      0
  9. Користувач offline
    ekater85 16 трав 2018 10:44

    Меня удивила автор ролика Олеся Трофимова. "Лідер юніорського рейтингу WTA" - дважды обозвала она Марту. А между тем, такого рейтинга не существует. Есть рейтинг ITF (U18). Есть рейтинги ТЕ (U14 и U18). А WTA имеет лишь один единственный взрослый рейтинг. Точнее, два - одиночный и парный.

        Скарга      -1
    1. Користувач offline
      Мимопопадал 16 трав 2018 14:41

      Ну, такого рейтинга не существует, но она там лидер, это правда, это рейтинг любителей с твиттера :) Вот журналисты постоянно говорят недостоверную информацию, раньше они говорили "лучшая юниорка мира" хотя она была на втором месте. 

      Всё, отминусуется 50 очков, больше падать не должна, +-142-й будет, в зависимости от соперниц в таблице, дальше только выше, если звездная болезнь пройдет :)

      А принимать нужно было мельдониум, а сейчас то, о чем нам пока неизвестно, но потом мы опять узнаем :)

      Цитата: ekater85
      рейтинги ТЕ (U14 и U18)

      U18? Там же в общем рейтинге 16&U, старших выкидывают, и Марту в следующем году выбросят. 

          Скарга      -2
    2. Volosh 17 трав 2018 21:26

      Мое мнение - Трофимова не очень разбирается в спорте. Я смотрел ее интервью в биатлоне - от некоторых вопросов хотелось разбить монитор.

      Сенкс за весточку о казахе)

          Скарга      -3
  10. Користувач offline
    chakvoron 16 трав 2018 10:17

    А мова  яка!!!!

        Скарга      -4
    1. Користувач offline
      Мимопопадал 16 трав 2018 14:49

      Не дуже гарна, вживати такі брудні слова, як понти та зазвєзділась, - наслідки захоплення російською "культурою" найнижчого пошибу.

          Скарга      -5

Інформаційне повідомлення