Український теніс / Ролан Гаррос –
Еліна Світоліна здобула перемогу у двох сетах у другому колі Відкритого чемпіонату Франції.Ролан Гаррос. Світоліна виграла сьомий матч поспіль і виступить у третьому раунді![]() Roland Garros - Grand Slam Париж, Франція • 27 травня - 10 червня • ґрунт • €32,017,500 Чинна чемпіонка: Олена Остапенко (Латвія) Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд Друге коло Еліна Світоліна (Україна, 4) - Вікторія Кужмова (Словаччина) 6-3, 6-4 Відігравши два брейкпоінти в затяжному стартовому геймі, Світоліна не реалізувала п'ять шансів на брейк по ходу першої партії, перш ніж не скористалася прихованими сетболами на подачі Кужмової. Українка успішно провела свій гейм, оформивши перший сет собі в актив за 38 хвилин. ![]() У другій партії Світоліній вдалося рано забезпечити собі перевагу з брейком, але зберегти її українка не змогла (3-3). Еліна ще раз вийшла вперед, а Вікторія знову відповіла зворотним брейком (4-4). Українка втретє пішла у відрив - і на цей раз відстояла свій гейм і завершила зустріч на своїй подачі. Для нашої тенісистки це вже сьома поспіль перемога на ґрунті. ![]() У третьому колі на Еліну Світоліну очікує поєдинок із 31-ю сіяною Міхаелою Бузернеску, яка першою в середу вийшла до наступного раунду змагань. Під час ґрунтового сезону 30-річна румунка стала фіналісткою на турнірі в Празі (програла Петрі Квітовій) і чвертьфіналісткою у Страсбурзі (програла Домініці Цибулковій). 20-річна Вікторія Кужмова провела свій дебютний поєдинок другого кола на мейджорах. Раніше словачка виступала в основі на Великих Шоломах двічі (US Open-2017 і Australian Open-2018) і обидва рази програвала в першому раунді. На старті Ролан Гаррос 87-а ракетка світу обіграла Франческу Скьявоне. Для Кужмової це був другий матч у кар'єрі проти суперниці з топ-10 рейтингу (на US Open торік вона зіграла з 9-ю у світі Вінус Вільямс). Фото: FFT. |
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Коментарі 1Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться