Український теніс / ITF

Анталья. Лопатецька проходить сьому сіяну на шляху до чвертьфіналу

Дарья Лопатецька буде боротися за місце в півфіналі турніру ITF в Туреччині

У матчі другого кола турніру з призовим фондом $15,000 15-річна українка виявилася сильнішою за 18-річну представницю Росії Анни Уреке: 6:2, 7:5.

Зазначимо, що в другому сеті Лопатецька вела з рахунком 4:2, після чого суперниця зрівняла рахунок, а після 5:4 на користь харків'янки, на корт був викликаний фізіотерапевт. У десятому геймі Дарья не реалізувала три матчболи, але потім відіграла брейк-поїнт росіянки і з другої спроби на її подачі завершила матч.

Зустріч тривала 2 години 22 хвилини, і за цей час Лопатецька допустила чотири подвійні помилки, реалізувала сім з тринадцяти брейк-поїнтів і програла чотири гейми на своїй подачі.

Нагадаємо, що це перший професійний турнір для нашої тенісистки. У чвертьфіналі Дарья зустрінеться з переможницею матчу між лідером посіву італійкою Федеріко Білардо та Дженніфер Луїкхам з Індії.