Український теніс / Юніори

Юніори. Лазаренко та Максимчук перемогли на "Меморіалі Черницької"

Українські тенісисти стали чемпіонами домашнього турніру в Харкові

Минулого тижня на грунтових кортах тенісного клубу "Унікорт" завершився міжнародний юніорський турнір Tennis Europe другої категорії серед гравців до 14 років. Перемогу у всіх чотирьох розрядах святкували представники України.

13-річна уродженка Дніпра Катерина Лазаренко, посіяна під першим номером, не програла жодного сету своїм суперницям, а в фіналі обіграла свою 11-річну землячку Єлизавету Котляр, яка стала наймолодшою ​​учасницею турніру і потрапила до основної сітки через кваліфікацію: 6:4, 6:1.

Це був четвертий фінал для нашої тенісистки в цьому році, в якому вона завоювала свій другий титул. Нагадаємо, що в середині квітня вона виграла турнір третьої категорії в Албанії.

У парному розряді турніру перемогу здобули 13-річна киянка Анастасія Лопата та її ровесниця з Молдови Влада Гаєцька, які обіграли в матчі за титул україно-білоруську пару Вікторія Хитрова/Дарья Хомутянська: 6:4, 6:1.

14-річний харків'янин Ілля Максимчук, який отримав перший номер посіву, в вирішальному матчі завдав поразки сьомому сіяному представнику Росії Артему Черепіну: 6:3, 6:1. Даний титул став для українця вже третім в поточному сезоні: на двох останніх тижнях квітня він став чемпіоном двох поспіль турнірів третьої категорії в Баку.

Не програв українець жодного сету і в парному розряді, в якому виступав разом зі своїм однолітком з Каховки Дмитром Парінцевим. У фіналі український дует впевнено обіграв росіянина Еріка Чобаняна та Миколу Банкова з Білорусі: 6:1, 6:3.