Український теніс / WTA

Бірмінгем. Світоліна вперше виходить до чвертьфіналу турніру

Еліна Світоліна святкує свою 10-ту перемогу в турі на траві в одиночному розряді.

Nature Valley Classic - Premier
Бірмінгем, Велика Британія • 18-24 червня • трава • $885,040
Чинна чемпіонка: Петра Квітова (Чехія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Друге коло
Еліна Світоліна (Україна, 2) - Алізе Корне (Франція) 6-4, 6-2

1 годину і 22 хвилини тривав цей поєдинок. За рахунку 2-2 Світоліній не вдалося реалізувати потрійний брейкпоінт, але з четвертої спроби українка повела з брейком, якого і вистачило для перемоги в сеті.

Боротьба зав'язалася на старті другої партії, коли Корне заробила перші брейкпоінти на подачі Світоліної. Еліна свій гейм захистила, після чого сама виконала два брейки. Француженка знов не реалізувала шанси на брейк за рахунку 1-4, але потім зуміла піти з двох матчболів на своїй подачі. У заключному геймі українка використала свій третій матчбол і забезпечила собі місце в 1/4 фіналу. Для Світоліної це десята перемога на трав'яних кортах у дорослому турі в одиночному розряді.

Еліна Світоліна вчетверте в кар'єрі виступає на змаганнях у Бірмінгемі. Минулого сезону в боротьбі за путівку до чвертьфіналу українка програла Камілі Джорджі.

41-ій ракетці світу Алізе Корне за всю кар'єру жодного разу не вдавалося пройти в Бірмінгемі стартовий бар'єр. Перемога в першому раунді над Катериною Макаровою стала для француженки першою на трав'яних кортах з Вімблдону-2016.

Світоліна і Корне раніше провели п'ять очних зустрічей, з яких останні три виграла наша тенісистка. До сьогоднішнього поєдинку дівчата жодного разу не грали одна проти одної на трав'яних кортах.

В 1/4 фіналу Еліна Світоліна зустрінеться з переможницею матчу Петра Мартич (Хорватія, WTA 45) - Міхаела Бузернеску (Румунія, WTA 30).

Додано Maria Melnyk:  20/06/18 18:59  Переглядів: 11 205   Рейтинг:: 0