Український теніс / Юніори

Берлін. Білокінь не програла жодного гейму в чвертьфіналі

Маргарита Білокінь без проблем вийшла до півфіналу юніорського турніру в Німеччині

У чвертьфінальному матчі турніру ITF Juniors першої категорії 17-річна українка, яка отримала перший номер посіву, завдала поразки 16-річній представниці Латвії Каміллі Бартон: 6:0, 6:0.

У другому сеті за рахунку 3:0 матч був перерваний через дощ, і відновився через майже півтори години. Протягом зустрічі Білокінь двічі подала навиліт, не допустивши жодної подвійної помилки, і реалізувала шість з десяти брейк-поїнтів.

Суботній півфінал стане для уродженки Києва другим в поточному сезоні: в квітні Маргарита дійшла до півфіналу на змаганнях першої категорії в Сполучених Штатах, поступившись майбутній чемпіонці. Суперницею нашої тенісистки в півфіналі стане Сельма Штефанія Кадир з Румунії.