Український теніс / ITF

Ілклі. Ястремська за дві з половиною години виходить до півфіналу

Даяна Ястремська буде боротися за місце в фіналі 100-тисячника в Великої Британії

У чвертьфінальному матчі 18-річна українка здобула перемогу над володаркою wild card - 21-річною британкою Гаррієт Дарт: 7:5, 6:7(4), 6:3.

У стартовому сеті Ястремська поступалася з рахунком 1:4, після чого виграла шість із семи наступних геймів. У другому сеті Даяна також поступалася суперниці з різницею в три гейми - 2:5, проте знову зуміла вийти вперед, але дістатися до брейк-поїнтів/матчболів в дванадцятому геймі їй не вдалося, не дивлячись на те, що вона вела 30-15.

Вирішальний сет одеситка початку більш впевнено, повівши 3:1 з брейком. У шостому геймі Дарт зрівняла рахунок, але Ястремська знову взяла подачу суперниці, а потім насилу захистила власну і з другого матчболу завершила зустріч в наступному геймі.

Протягом матчу Даяна подала дванадцять ейсів при одинадцяти подвійних помилках, реалізувала дев'ять з п'ятнадцяти брейк-поїнтів і програла шість геймів на своїй подачі.

У півфіналі суперницею нашої тенісистки стане росіянка Катерина Александрова, яка за дві години обіграла першу сіяну на турнірі Кайю Канепі з Естонії. У цьому сезоні Ястремська вже грала з представницею Росії на старті кваліфікації турніру WTA Premier у Санкт-Петербурзі, в якому перемогла в трьох сетах.