Український теніс / Юніори

Юніори. Жолдакова виграє дебютний титул Tennis Europe

Анастасія Жолдакова стала чемпіонкою домашнього турніру в Києві серед гравців до 14 років

У вирішальному матчі змагань першої категорії 13-річна киянка, посіяна під одинадцятим номером, впевнено обіграла тринадцяту сіяну співвітчизницю Анастасію Лопату, що отримала до основної сітки wild card: 6:2, 6:1.

Зазначимо, що свій півфінал Лопата закінчила тільки о першій годині ночі неділі, провівши на корті більше трьох годин з третьою ракеткою турніру Сабіною Зейналовою. На шляху до титулу Жолдакова програла суперницям лише один сет.

FR: Анастасія Лопата (Україна, 13/WC) 6:2, 6:1

Для обох тенісисток це був перший одиночний фінал на турнірах Tennis Europe. У віковій категорії до 14 років українки грали тільки в фіналі парного розряду: Жолдакова в травні програла на турнірі в Естонії, а Лопата на початку цього місяця завоювала титул на турнірі в Харкові.

Фінали в парному турнірі так і не відбулися, тому що вчора в столиці України йшов дощ, а суперники наших гравців відмовилися проводити матчі сьогодні. Катерина Лазаренко і Сабіна Зейналова, а також Ілля Максимчук та Дмитро Парінцев стали володарями трофеїв в парі.

► Підсумки "Кубку Антея" в категорії U16: Цюрпалевич та Бєлінський - нові чемпіони турніру.