Вімблдон. Цуренко не вдалося повторити особистий рекорд на турнірі

Леся Цуренко залишає змагання після другого кола.

Вімблдон, Велика Британія • 2-15 липня • трава • £15,982,000
Чинна чемпіонка: Гарбіньє Мугуруса (Іспанія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Друге коло
Леся Цуренко (Україна) - Барбора Стрицова (Чехія, 23) 1-6, 4-6

У першій партії українці не вдалося заробити хоча б один брейкпоінт, а суперниця оформила два брейка. Стрицова також забезпечила собі перевагу у два брейки і у другому сеті (4-1). У сьомому геймі Цуренко відіграла матчбол на своїй подачі, потім зуміла виконати перший брейк, захистила наступну подачу з двох матчболів, після чого Стрицова "під нуль" подала на перемогу. Поєдинок тривав 66 хвилин. На рахунку українки 22 невимушені помилки проти 10 віннерів (усього 5 невимушених помилок при 9 віннерах у суперниці).
Цуренко і Стрицова зустрілися вже на другому турнірі поспіль. Зазначимо, що сьогоднішній матч був перенесений з середи через дощ. Кілька тижнів тому в Бірмінгемі українка не змогла дограти свій чвертьфінал проти чеської суперниці і знялася за рахунку 5-7, 0-3.

Уперше дівчата зіграли очний поєдинок 2015 року в Нью-Гейвені на харді, де Цуренко оформила перемогу (6-3, 6-0).

Особистий рекорд на Вімблдоні Леся встановила минулого сезону, коли дісталася до третього кола, а Барбора свій найкращий результат показала у 2014 році, дійшовши до чвертьфіналу (її рекорд на мейджорах).

У першому раунді турніру Леся Цуренко обіграла Бабош Тімеа з Угорщини, а Барбора Стрицова - росіянку Світлану Кузнєцову.

У третьому колі переможниця зустрінеться з 13-ю ракеткою турніру Юлією Гергес з Німеччини.