Реєстрація    Увійти
Авторизація
Український теніс / ITF

Будапешт. Ястремська перемагає сьому сіяну на шляху до чвертьфіналу

Даяна Ястремська буде боротися за вихід в півфінал турніру в Угорщині

Hungarian Pro Circuit Ladies Open - ITF Womens Circuit
Будапешт, Угорщина • 9-15 липня • грунт • $100,000
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд


Друге коло
Даяна Ястремська (Україна) - Маркета Вондроушова (Чехія, 7) 7:6(6), 6:2

У першому сеті 18-річна українка поступалася з рахунком 2:4, після чого виграла три гейми, але не змогла подати на сет, не реалізувавши чотири сетболи. Потім чешка зуміла перевести гру на тай-брейк, у якому Ястремська вела 4-2, проте перший сетбол заробила Вондроушова, повівши 6-5, який Даяні вдалося відіграти, а потім виграти сет.

Другий сет наша тенісистка почала більш впевнено, вигравши чотири гейми поспіль, а в шостому геймі змогла відіграти у Маркети два брейк-поїнти. Суперниці насилу вдалося виграти гейм на своїй подачі, після якого одеситка успішно подала на матч.

У чвертьфіналі Ястремська зіграє проти хорватки Тени Лукас, яка обіграла другу ракетку турніру китаянку Ван Яфань. Раніше тенісистки зустрічалися.

Підпишіться на офіційні сторінки БТУ в соціальних мережах,
щоб бути в курсі головних новин українського та світового тенісу:

FacebookTwitter VKInstagramGoogle+ViberTelegram


 

Додано HomeAlone:  12/07/18 13:52  Переглядів: 6 238   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі 14

  1. Vit 13 липня 2018 12:55

    Так а чего смеяться? Ей 18. Она по рейтингу даже в квалу не попадает скорее всего. Естественно, что ищет пути (хотя я думаю, ей и так бы дали WC минимум в квалифай)

        Скарга      10
  2. Користувач offline
    ekater85 13 липня 2018 07:58

    Ответ: бывшая 122-я ракетка мира Кайла Дэй.

        Скарга      9
    1. Volosh 13 липня 2018 12:11

      "Старенька" Халбауер молодша Кайли на 6 місяців)

      П.С. Дивний посів) Думав, Андрєеску також можна там грати - між Канадою і США часто розмитий кордон у змаганнях) Не щастить Бьянці пройти останнє коло квалу на Шоломах - а її гра на КФ мені сподобалась. Якби не її травма - перемога Цуренко була б під великим знаком питання

          Скарга      8
  3. Volosh 12 липня 2018 23:27

    Взагалі зараз більше слідкую за чоловічим рейтингом - ІМХО, Ястремська потрапляє в основу ЮСО на 90%, там попереду неї є кому знятись з турніру.

    А от в чоловічій частині ЮСО позиція Стаховського викликає побоювання. Він нині 114 (там попереду аргентинець з дисквалом за договірні матчі), і його підпирають 3-5 гравців, які нині грають челленджери в Бостаді (француз Корентен Муте), Брауншвейгу (словак Ковалік, а німець Ханфманн сьогодні обійшов Стаха) і в Вінніпегу (американець Ммо, канадець Поланскі і іспанець Гранольєрс).

    Як назло, Ханфманн вчора був на межі вильоту від відомого Дастіна Брауна, але пройшов його і сьогодні також вилетів. І Ммо, і Поланскі також вчора з скрипом виграли свої матчі, грають нині.

    Хіба що Стаховський щось знає - на Уїмблдоні та РГ була купа лакі-лузерів. Хоча б міг поїхати в той же Вінніпег на хард і виграти там два матчі - залізна основа. А так він грає челленжер в Ньюпорті наступного тижня.

        Скарга      7
  4. Користувач offline
    ekater85 12 липня 2018 23:25

    До утра осталось времени немного. Рита и Бьянка - не американки. Халбауэр уже старенькая...

        Скарга      6
  5. Рома 12 липня 2018 22:52

    Цитата: ekater85

    Вы, конечно, будете смеяться, но посев на Национальном Чемпионате США U18 возглавит ...  smiley Напомню, что победитель этого турнира получит WC в основу US Open.


    Рита Белоконь? :)))

        Скарга      5
  6. Користувач offline
    ekater85 12 липня 2018 22:51

    Цитата: Volosh
    Осігве?) Хоча Анісімова набагато вище в рейтингу

    Аманда грати не буде. Щодо Уїтні, то бери вище :)



    Подсказка: там вначале берется рейтинг WTA, затем рейтинг ITF, затем рейтинг USTA.

        Скарга      4
    1. Volosh 12 липня 2018 22:54

      Халбаєр або Андреєску) Інакше здаюсь)

          Скарга      3
  7. Користувач offline
    ekater85 12 липня 2018 22:30

    Цитата: admin
    Кто же?!))

    Если никто не отгадает, то утром напишу...

        Скарга      2
  8. Користувач offline
    admin 12 липня 2018 22:21

    Цитата: ekater85

    Вы, конечно, будете смеяться, но посев на Национальном Чемпионате США U18 возглавит ...  smiley Напомню, что победитель этого турнира получит WC в основу US Open.

     

    Кто же?!))

        Скарга      1
  9. Користувач offline
    ekater85 12 липня 2018 21:02

    Вы, конечно, будете смеяться, но посев на Национальном Чемпионате США U18 возглавит ...  smiley Напомню, что победитель этого турнира получит WC в основу US Open.

        Скарга      0
    1. Volosh 12 липня 2018 22:31

      Осігве?)

      Хоча Анісімова набагато вище в рейтингу

          Скарга      -1
    2. Користувач offline
      Мимопопадал 12 липня 2018 22:44

      Williams, Selena joy Нашел там такую девочку. Кори же вроде обходит, нет? Ну я так хз. как там у них всё устроено :)

          Скарга      -2
  10. Користувач offline
    Мимопопадал 12 липня 2018 14:01

    Считай, выиграла $50k, или сколько там за 1R US Open. Но надо бы закрепить победой, ибо это не точно :) Да на самом деле, ничего не поменялось то, конкуренты набирают очки, нужен SF!

        Скарга      -3

Інформаційне повідомлення