Український теніс / Юніори

Юніори. Лопатецька стала фіналісткою турніру у Львові

Дарья Лопатецька не зуміла захистити свій минулорічний титул на Lion Cup

У вирішальному матчі турніру ITF Juniors третьої категорії 15-річна українка, посіяна під першим номером, зазнала поразки від другої сіяної представниці Франції Кароль Монне: 4:6, 3:6.

Це був третій фінал поспіль для Лопатецької в ​​поточному сезоні. В середині червня вона програла в матчі за титул на турнірі другої категорії в польському Битомі, а два тижні тому стала чемпіонкою Babolat Cup в Святопетрівському.

Наступним турніром для харків'янки може стати 15-тисячник ITF в угорському місті Байя, що стартує в середу, 17 липня. Там Дарья заявлена ​​до основної сітки. Нагадаємо, що минулого місяця наша тенісистка виграла дебютний професійний титул на турнірі в Анталії.