Український теніс / ATP

Сопот. Смірнов перемагає четверту ракетку турніру

Артем Смірнов здобув свою першу в сезоні перемогу в основі "челленджера" в одиночному розряді.

"Sopot Open" - ATP Challenger Tour
Сопот, Польща • 30 липень - 5 серпень • ґрунт • € 64, 000
Сітка турніру: посилання

Перше коло
Артем Смірнов (Україна, LL) - Каспер Руд (Норвегія, 4) 6-2, 1-6, 7-5

Українець пройшов в основну сітку як "лакі-лузер". У фіналі кваліфікації Смирнов, посіяний під сьомим номером, зазнав поразки від четвертої ракетки відбору Роберто Маркора з Італії (3-6, 4-6).

У вирішальній партії проти Каспера Рууда у нашого тенісиста було два матчболи на подачі суперника за рахунку 5-2. Норвежець свій гейм захистив, виконав брейк "під нуль" і далі скористався медичним тайм-аутом. Відразу ж після відновлення гри Смірнову не вдалося зачепитися за матчболи (5-5), але в 12-му геймі українець все-таки зробив ще один брейк і завершив матч на свою користь.

У другому колі Смірнов буде боротися з переможцем зустрічі Педро Качин (Аргентина, АТР 282) - Каміл Майхшак (Польща, АТР 197).

30-річний українець востаннє виступав в основі "челленджера" в одиночному розряді ще торік у вересні, де також на турнірі в Польщі (в Щецині) пройшов кваліфікацію і у другому раунді відбору програв в боротьбі німцеві Дастіну Брауну.

Артем Смірнов також зіграє в Сопоті в парному розряді разом зі співвітчизником Владиславом Орловим. Суперниками української пари в першому колі став дует з Польщі: Кароль Джевецький / Каспер Жук.