Український теніс / Юніори

Юніори. Бєлінський і Молчанова перемагають в Польщі, Лазаренко стає чемпіонкою в Угорщині

Українські тенісисти успішно виступили на змаганнях Tennis Europe

На турнірі першої категорії серед гравців до 16 років у Варшаві, який є найстарішим тенісним турніром в Польщі, в обох одиночних розрядах святкували перемогу українці.

14-річний В'ячеслав Бєлінський, який отримав другий номер посіву, в фінальному матчі обіграв 15-річного поляка Макса Касніковскі: 7:6 (3), 6:4. Уродженець Донецька провів вже сьомий фінал в поточному сезоні і виграв п'ятий титул. Раніше Бєлінський став чемпіоном трьох турнірів третьої категорії в Албанії та Словаччині, а також першої категорії в Києві.

14-річна Ольга Молчанова, посіяна під четвертим номером, у двох сетах перемогла свою ровесницю - третю ракетку турніру Аду Пестжинську з Польщі: 6 4, 6:2. Як і Бєлінський, юна дніпрянка програла на шляху до титулу тільки один сет. Зазначимо, що Молчанова записала на свій рахунок другий титул в сезоні і вперше виграла турнір серед тенісисток до 16 років.

У свою чергу, 13-річна Катерина Лазаренко виграла третій одиночний титул в кар'єрі. У фіналі турніру третьої категорії серед тенісисток до 14 років в угорському місті Будайорш уродженка Дніпра, яка отримала перший номер посіву, обіграла четверту сіяну росіянку Анну Сєдишеву: 6:1, 6:3. Раніше в цьому сезоні Лазаренко виграла титули на турнірі третьої категорії в Албанії та другої категорії в Харкові.