Український теніс / ITF

Сен-Мало. Завацька буде боротися за місце у півфіналі

Катаріна Завацька зіграє в чвертьфіналі турніру ITF у Франції

У матчі другого кола змагань з призовим фондом $60,000+H 18-річна українка здобула перемогу над словацькою тенісисткою Яною Чепеловою: 2:6, 6:2, 6:4. Зазначимо, що у вирішальному сеті Завацька поступалася з рахунком 1:3.

У чвертьфіналі Катаріна зустрінеться з представницею Ліхтенштейну Катінкою фон Дайхманн, посіяною на турнірі під дев'ятим номером.

В кінці квітня Завацька вже грала проти 24-річної тенісистки на 25-тисячнику в Німеччині, де зазнала поразки у фінальному матчі.