Український теніс / Юніори

Юніори. Соболєва та Ільницький стали чемпіонами домашнього турніру в Чорноморську

Українці виграли свої дебютні титули ITF Juniors на турнірі в Одеській області

У суботу на грунтових кортах Elite Tennis Club в Чорноморську завершився турнір п'ятої категорії серед гравців до 18 років. У всіх чотирьох розрядах перемогу здобули наші тенісисти.

На турнірі серед дівчат найсильнішою виявилася Анастасія Соболєва, яка отримала в основну сітку wild card. 14-річна дніпрянка в фінальному матчі обіграла свою 16-річну співвітчизницю і лідера посіву Аліну Цюрпалевич: 6:3, 6:0.

Зазначимо, що це був лише третій турнір на даному рівні для Соболєвої: раніше в цьому році вона виступила на змаганнях в Рівному, а також столиці Молдови.

У фіналі парного розряду перемогу святкували 17-річна львів'янка Марія Подураева та 16-річна Єва Прокопенко з Маріуполя, які впоралися з іншим українським дуетом Аніта Сагдієва/Анна Сирова в двох сетах: 6:1, 6:3.

У вирішальному матчі турніру серед юнаків також зійшлися представники України: 17-річний Святослав Ільницький, посіяний під шостим номером, в трьох сетах переміг свого ровесника з Києва Гліба Бакланова: 5:7, 6:3, 6:1. Зазначимо, що уродженець Львова, як і його суперник, провів перший одиночний фінал на турнірі ITF Juniors.

Парний титул в Чорноморську завоювали другі сіяні на турнірі Олексій Шестаков та Володимир Захаров. У фіналі 16-річні українці обіграли своїх співвітчизників Гліба Бакланова і Михайла Муравйова, які отримали wild card: 7:5, 6:2.