Український теніс / WTA

Ташкент. Козлова зупиняється в півфіналі

Українська тенісистка зазнала поразки в боротьбі за вихід у фінал турніру WTA в Узбекистані.

Tashkent Open - WTA International
Ташкент, Узбекистан • 24-30 вересня • хард • $250,000
Чинна чемпіонка: Катерина Бондаренко (Україна)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Півфінал
Катерина Козлова (Україна) - Анастасія Потапова (Росія, Q) 2-6, 3-6

17-річній Потаповій для перемоги знадобилося менше години. Козлова у стартовому сеті програла два гейми на своїй подачі, а у другій партії з рахунку 2-0 далі до кінця зустрічі виграла всього один гейм.

Минулого тижня Катерина Козлова дійшла до чвертьфіналу в Гуанчжоу. Анастасія Потапова зіграє у фіналі проти переможниці матчу Маргарита Гаспарян - Мона Бартель.