Юнацька Олімпіада. Дема зазнала поразки у другому колі

Вікторія Дема завершила виступ на змаганнях в Буенос-Айресі

Youth Olympic Games - ITF Juniors Grade A
Буенос-Айрес, Аргентина • 7-14 жовтня • грунт
Сітки турніру: одиночний розрядпарний розрядзмішаний парний розряд

У матчі другого кола 17-річна українська тенісистка за 45 хвилин поступилася своїй ровесниці зі Словенії Кайї Юван, не вигравши у суперниці жодного гейму: 0:6, 0:6. Таким чином в тенісному турнірі в столиці Аргентини не залишилося жодного представника України.

У минулому сезоні Юван стала переможницею чемпіонату Європи серед тенісисток до 18 років, виграла парний титул на юніорському Вімблдоні і грала в фіналі юніорського "Мастерса", програвши Марті Костюк. Цього року словенка не виступала на юніорських турнірах, а на професійному рівні завоювала три титули на турнірах ITF з призовим фондом $25,000.

Нагадаємо, що вчора Дема разом зі співвітчизницею Маргаритою Білокінь поступилася в парному чвертьфіналі олімпійського турніру, а також програла на старті в змішаному парному розряді.