Український теніс / ITF

Вадим Урсу став фіналістом "ф'ючерсу" в Німеччині

Український тенісист провів третій фінал на турнірах ITF Pro Circuit

У вирішальному матчі турніру з призовим фондом $15,000 в місті Бад-Зальцдетфурт 21-річний українець майже чотири години боровся з представником Німеччини Домініком Белером, посіяним під четвертим номером.

У стартовому сеті Урсу програвав супернику з рахунком 1:3, але зумів відігратися і вийти вперед 5:4, однак не зміг подати на сет в десятому геймі і вів на тай-брейку 6-4.

Незважаючи на програну подачу в середині другого сету, Вадим зрівняв рахунок і зробив брейк у кінцівці партії. У вирішальному сеті обидва гравці виграли один у одного по три подачі, а на тай-брейку українець знову був попереду 6-4, не втримав перевагу, а потім знову упустив два матчболи: 6:7(8), 6:4, 6:7(8).

Протягом зустрічі, яка тривала 3 годині 43 хвилини, Урсу один раз подав навиліт, допустивши чотири подвійні помилки, реалізував вісім з вісімнадцяти брейк-поїнтів і програв сім з сімнадцяти геймів на своїй подачі. Також зазначимо, що уродженець Києва виграв більше розіграшів, ніж його суперник: 138-135.

Це був третій фінал на "ф'ючерсах" для Вадима: в січні 2016 року він виграв титул на 10-тисячнику в турецькій Анталії, а в березні програв у фіналі аналогічного турніру в столиці Азербайджану Баку. Завдяки виступу на турнірі в Німеччині Урсу заробив десять очок в залік рейтингу АТР і $1,272 призових.