Український теніс / Юніори

Юніори. Ваншельбойм став абсолютним чемпіоном змагань в Малайзії

Ерік Ваншельбойм виграв одиночний і парний титули на турнірі ITF Juniors
У вирішальному матчі турніру третьої категорії в місті Кучінг 17-річний українець, посіяний під першим номером, здобув перемогу над п'ятою ракеткою змагань - Купером Вайтом з Австралії: 6: 1, 6: 2. Відзначимо, що на шляху до титулу Ерік не програв жодного сету.

FR: Купер Вайт (Австралія, 5) 6:1, 6:2

Ваншельбойм провів третій фінал на турнірах ITF Juniors в сезоні і виграв другий титул. У липні наш тенісист став чемпіоном турніру четвертої категорії в Домініканській Республіці. В цілому даний титул став для українця сьомим за час виступів на даному рівні.

У парному розряді Ваншельбойм виступав разом зі своїм ровесником з Швеції Ланселотом Карнельо. У фіналі українсько-шведський дует переміг тайваньських тенісистів Чжаня Цзилі і Чжена Вейчженя: 7:5, 6:2.